Lista produktów marki HILDING

Przygotowując swoją wymarzoną sypialnię, chcesz zapewnić sobie najwyższej jakości komfort oraz wygodę podczas snu. Jako rozwiązanie proponujemy wysokiej jakości  materace HILDING, dostępne w różnych wymiarach. Możemy zapewnić cię, że nasze materace nie będą przypominały tych, jakie dostaniesz w popularnych sklepach marketowych. Wybierz coś dla siebie, decydując się na lepszy sen.

Jedną z dostępnych opcji jest materac, który posiada status wyrobu medycznego. Antyalergiczny pokrowiec pozwoli ci na upranie go i zachowanie higieny oraz stałej wygody. Wspaniałym rozwiązaniem jest także opcja pokrowca, który niweluje nieprzyjemne zapachy i również posiada właściwości antyalergicznego. Co więcej, wykonany jest z dodatkiem wiskozy, dzięki czemu jest niezwykle przyjemny w dotyku! Znajdzie się też coś dla tych, którzy potrzebują skutecznej ochrony przed pleśnią, grzybami i bakteriami. Także znajdzie się materac z pokrowcem, który będzie pochłaniał wilgoć. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Ulepsz swoją sypialnię, poprawiając jakość snu już dziś!

Firma Hilding to polski i europejski lider w produkcji materacy, z zakładem produkcyjnym ulokowanym w Murowanej Goślinie w Polsce. Hilding oferuje dwie kolekcje materacy: Family - z gwarancją do 5 lat - oraz premium Hilding - z gwarancją do 15 lat.

Oferta marki Hilding jest skierowana do każdego: w ofercie znajdziemy materace dla dzieci, młodzieży i seniorów, dla par, dla osób o zróżnicowanej wadze, dla sportowców, dla alergików, dla osób cięższych, dla osób z bólami kręgosłupa oraz materace o statusie wyrobu medycznego.

Materac FANDANGO HILDING

1 Opinie
939,00 zł
Medyczny

Materac FANDANGO HILDING - OUTLET

751,20 zł 939,00 zł -20%
Medyczny

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło