Materace dla sportowców

Dbasz o dietę i regularnie ćwiczysz? Czy to wszystko, czego potrzebuje Twój organizm? Prawie wszystko – sprawdź materace dla sportowców dostępne w Zaczarowanej Sypialni. Nasze produkty ułatwiają regenerację, poprawiają krążenie krwi i przyspieszają powrót do pełni sił. Materace dla osób uprawiających sport to doskonały wybór!

Materac SALSA HILDING

4 Opinie
1 579,00 zł
Medyczny

Co wyróżnia materace dla sportowców?

Sen wpływa na zdrowie, samopoczucie i ogólną sprawność. To chwila, podczas której zarówno ciało, jak i umysł regenerują się, by następnego dnia działać na 100%. Wysokiej jakości sen jest więc niezwykle ważny dla osób, które uprawiają sport i chcą osiągać coraz to wyższe wyniki. Jego niedobór może zwiększać ryzyko kontuzji, wpływać na mniejsze dotlenienie organizmu, zwiększać poziom glukozy we krwi czy obniżać skupienie. Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na czas trwania snu, ale także na jego jakość, o której decydują odpowiednio dobrane materace dla osób aktywnych. Co je wyróżnia?

Materace do spania dla sportowców umożliwiają zachowanie stabilnej, a jednocześnie wygodnej pozycji. Dzięki temu nacisk na ciało zostaje zminimalizowany, a krew może płynąć w sposób prawidłowy. To natomiast wpływa na regenerację zmęczonych treningiem mięśni i stawów. Najwygodniejsze materace do spania dbają o to, by ciało było rozluźnione.

Dobrze jest być w formie! Nieważne, co robisz – ale ważne, że wstajesz z fotela i aktywnie spędzasz czas. Teraz musisz tylko wybrać najzdrowsze materace do spania dostępne w Zaczarowanej Sypialni.

Materace dostosowane do Twoich potrzeb

Materace dla osób, które uprawiają sport, powinny być dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz niezwykle szeroki wybór produktów. Kupując materac, możesz zdecydować się na model piankowy, z kokosem, z pianką termoelastyczną VISCO, z lateksem, multipocket lub sprężynowy. To jednak nie wszystko! Nasz materace występują w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do Twojego łóżka do sypialni. Oferujemy m.in. 70 x 180 cm, 80 x 200 cm, 90 x 200 cm, 100 x 190 cm, 120 x 220 cm, 140 x 200 cm, 160 x 210 cm, 180 x 200 cm, 200 x 220 cm. 

Wybierz materace dla sportowców dostosowane do Twoich potrzeb!

Materace dla sportowców i nie tylko

Nasz sklep z łóżkami oferuje nie tylko materace dla sportowców. Znajdziesz u nas także wszystko, czego potrzebujesz, by Twoja sypialnia stała się przestrzenią do relaksu i odpoczynku po ciężkim treningu. W Zaczarowanej Sypialni kupisz:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło