Materace z pamięcią kształtu

Sen odgrywa niezwykle kluczową rolę. Jak sprawić, by był zdrowy i zapewniał odpowiednią ilość energii? Postaw na materace hybrydowe! To rozwiązanie, które łączą w sobie najlepsze cechy różnych materacy. Dzięki temu gwarantuje komfort podczas snu.

Materac SALSA HILDING piankowy

12 Opinie
Cena regularna
1 579,00 zł
Medyczny

Materac RUMBA HILDING piankowy

8 Opinie
Cena regularna
2 539,00 zł
Medyczny

Czy warto zainwestować w materace z pamięcią kształtu?

Kluczowym elementem materacy memory jest warstwa pianki termoelastycznej. Reaguje ona na ciepło ciała i ciśnienie, dopasowując się idealnie do indywidualnych konturów śpiącej osoby. W skrócie oznacza to, że materace z pianki termoelastycznej zapamiętują kształt naszego ciała, dzięki czemu mogą zaoferować niezrównane wsparcie i wygodę.

W naszej ofercie znajdują się materace z pianki memory o różnej twardości, które są pokryte wytrzymałymi i higienicznymi pokrowcami. Ponadto oferowane przez nas produkty dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Wybierz materac z termoelastycznej pianki!

Materace z pianką memory i inne produkty dostępne w Zaczarowanej Sypialni

Materace z pianki z pamięcią kształtu oferowane przez nasz sklep z łóżkami są rozwiązaniem dla osób poszukujących doskonałej jakości snu. Dzięki swoim unikalnym właściwościom zapewniają wsparcie dla kręgosłupa oraz odciążenie napiętych mięśni. 

W Zaczarowanej Sypialni oferujemy jednak nie tylko materace, ale także łóżka do sypialni. Znajdziesz u nas m.in.:

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło