Łóżka podnoszone na ramie drewnianej

Planujesz sypialnię w stylu rustykalnym? Łóżka podnoszone na ramie drewnianej to doskonałe rozwiązanie, dla osób uwielbiających klasykę. Dzięki nim Twoja sypialnia stanie się ciepła i przytulna. Nie czekaj dłużej i już dziś zamów łóżka podnoszone!

Łóżka podnoszone na ramie drewnianej – komfort i funkcjonalność

Łóżka podnoszone na ramie drewnianej to rewelacyjne produkty, dzięki którym zyskasz komfortowe miejsce do spania. To jednak nie jedyne ich zalety. Łóżka do sypialni podnoszone wyróżnia niezwykle pojemna skrzynia do przechowywania pościeli i innych, rzadziej używanych rzeczy. To praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku niewielkich sypialni.

Nasze produkty wyróżniają podnoszone stelaże do łóżka, które wymagają znaczniej mniej miejsca niż wysuwane skrzynie na kółkach. Dzięki temu otworzysz je nawet w małej sypialni.

Łóżka podnoszone w naszej ofercie

W Zaczarowanej Sypialni jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie łóżka drewniane podnoszone praktycznie na każdy wymiar. Potrzebujesz krótszego modelu? Nie ma problemu, możemy wykonać łóżka podnoszone do góry np. pod materac o długości 180 cm, czy też 190 cm. Jesteś wysoką osobą? U nas znajdziesz łóżka podnoszone z pojemnikiem np. pod materace o długości 210 cm czy też 220 cm.

Nasz sklep z łóżkami oferuje nie tylko podnoszone łóżka do sypialni na ramie drewnianej. W naszym asortymencie znajdziesz także wiele interesujących modeli. Proponujemy:

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło