Materac Cha-Cha HILDING

  • -20%
Materac kieszeniowy z pianką Velvet Touch Cha-Cha Hilding

Konfiguracja:

Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

Materac Cha-Cha HILDING

1 047,20 zł - 20%
1 309,00 zł
Brutto
Wysyłka w 21-30 DNI
Dostawa do domu (przelicz) Dostawa do domu (przelicz)

Materac Cha-Cha HILDING

Cha-Cha to rolowany materac, który sprawdzi się m.in. w przypadku par oraz seniorów. Konstrukcja na bazie sprężyn kieszeniowych z 7 strefami zróżnicowanej twardości gwarantuje bardzo wysoką elastyczność punktową. Każda sprężynka reaguje osobno, dzięki czemu partner nie odczuwa naszych ruchów w trakcie snu. Po obu stronach wkładu znajduje się innowacyjna pianka Velvet Touch, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i optymalną twardością. Struktura pianki zapewnia bardzo dobrą wentylację całego wkładu, co przekłada się na odpowiednią higienę snu. Po obu stronach sprężyn znajdują się dodatkowe warstwy filcu, które zwiększają twardość materaca. Kręgosłup zyskuje doskonałe wsparcie, nawet w przypadku osób o większej wadze.

materac średnio twardy

Materac Cha-Cha HILDING

Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie profilowana pianka VelvetTouch o wys. 3 cm, obustronnie warstwa filcu.

Piktogramy: Dla seniorów; Dla par; Dla osób cięższych; Odwracalny; Dla alergików; 7 stref twardości; Pralny w temp. 60; 15 lat gwarancji

Pokrowiec ITALIANO HILDING

POKROWIEC ITALIANO
Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


Pokrowiec Tencel HILDING

POKROWIEC TENCEL
Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


tabela twardości materaca

Opis

Gwarancja
15 lat
Wysokość
21
Rodzaj materaca
Sprężynowy
Twardość
Twardy
Średni
Status medyczny
NIE
Ocena 
Wiktoria 2022-03-14

Materac kieszeniowy

Bardzo komfortowe spanie, polecam

Napisz opinię

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło