Dla dorosłych

Kto powiedział, że łóżka piętrowe mogą stanowić meble tylko dla dzieci i kojarzą się tylko z tym? My wiemy, że wcale nie musi tak być! Nasze łóżka piętrowe o mocnej konstrukcji pozwalają na to, by spały na nich osoby dorosłe - umożliwione jest to dzięki ich mocnej, stabilnej konstrukcji. W łóżkach tych zastosowano bardzo grube deski, wraz z listwami stelażowymi z litego drewna oraz ze stabilny połączeniem śrubowym.

Idealnie nadają się do domów wczasowych i wypoczynkowych, jak i pensjonatów i hosteli. Polecane do branży turystycznej, by urozmaicić wygląd pokojów. Wybór różnych modeli pozwoli na dopasowanie łóżka do wystroju, tym samym nadając mu pewnego charakteru. Kolor oraz styl zależny jest od ciebie i twoich potrzeb.

Postaw na wygodę, przy czym zdecyduj się też na ciekawą opcję! Pozwoli ci ona na zaoszczędzenie miejsca, szczególnie w opcji z wersalką. Dla niewielkiej rodziny świetni spełni się opcja z łóżkiem piętrowym 3-osobowym. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i wybrania tego, co najlepsze!

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło