Łóżka piętrowe niskie dla dzieci i młodzieży

Łóżka piętrowe niskie świetnie sprawdzą się w niewielkich pokojach dziecięcych. W ciągu dnia zajmują mało przestrzeni, a wieczorem wystarczy wysunąć dolny materac, by cieszyć się dodatkowym miejscem do spania.

Co wyróżnia łóżka piętrowe niskie?

Niskie łóżka piętrowe dla dzieci nie są tak popularne, jak tradycyjne meble z drabinką dla dwóch szkrabów. Jest to jednak spory błąd! Niskie łóżka piętrowe to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Składają się z dwóch materaców: jeden z nich znajduje się na górze, drugi natomiast umieszczony jest w specjalnej skrzyni, którą należy wysunąć. Dzięki temu w ciągu dnia łóżka dziecięce piętrowe niskie zajmują niezwykle mało przestrzeni, a w nocy stają się komfortowym miejscem do spania dla dwóch osób. Co ważne z tego typu rozwiązania warto skorzystać nie tylko wtedy, gdy dwie pociechy dzielą pokój. Równie dobrze łóżka piętrowe dla dzieci sprawdzą się, gdy Twojego malucha często odwiedzają koleżanki, koledzy czy kuzynostwo. Dzięki nim możesz zagwarantować gościom Twojego malucha maksymalny komfort.

Niskie łóżka piętrowe drewniane dla dzieci mają jeszcze jedną ważną zaletę – są niezwykle bezpieczne. Tradycyjne meble dwuosobowe z drabinką mogą się okazać sporym wyzwaniem dla wielu szkrabów. Nic dziwnego, że rodzice boją się o ich bezpieczeństwo. Rozwiązaniem tego problemu są łóżka piętrowe niskie, w przypadku których oba materace znajdują się na dole, a więc wejście na nie jest zupełnie bezpieczne. 

Łóżka piętrowe niskie – nasza oferta

Łóżka piętrowe dla dzieci to wyposażenie niezbędne w każdym pokoju dziecięcym. Jako uznany producent mebli do sypialni proponujemy sprawdzone i wytrzymałe rozwiązania. W asortymencie Zaczarowanej Sypialni znajdują się niskie piętrowe łóżka dla dziewczynek i chłopców w różnych opcjach: z pojemnikiem na pościel lub bez niego. Sprawdź nasz asortyment!

Nasz sklep z łóżkami oferuje także inne łóżka dla dzieci. Znajdziesz u nas:

Sprawdź także łóżka do sypialni i materace dostępne w Zaczarowanej Sypialni!

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło