Materac BOOGIE HILDING

  • -20%
Twardy materac piankowy Boogie Hilding z pianką chłodzącą FloFoam

Konfiguracja:

Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

Materac BOOGIE HILDING

2 391,20 zł - 20%
2 989,00 zł
Brutto
Wysyłka w 21-30 DNI
Dostawa do domu (przelicz) Dostawa do domu (przelicz)

Materac BOOGIE HILDING

Boogie to nowoczesny materac piankowy o uniwersalnym przeznaczeniu, który gwarantuje komfort zarówno osobom lekkim, jak i osobom o podwyższonej wadze. Konstrukcję wkładu tworzy wyprofilowana w 7 stref twardości pianka wysokoelastyczna doskonale wspierająca całe ciało podczas snu, blat antybakteryjnego lateksu, który nadaje optymalnej sprężystości oraz lekko chłodząca pianka wysokoelastyczna FloFom, która otula ciało i pozwala na jego dogłębną regenerację.

Dlatego Boogie polecany jest również osobom preferującym aktywny tryb życia. Otwartokomórkowa struktura pianki zapewnia przewiewność i wentylację, a tym samym odpowiednią higienę snu.

Pianki:

Pianka wysokoelastyczna HR

Pianka wysokoelastyczna HR: dzięki wyprofilowaniu jej w 7 stref twardości kręgosłup zyskuje odpowiednie podparcie nawet w przypadku osób o większej wadze. Umieszczone w niej otwory zapewniają przewiewność i wentylacje dbając o odpowiednią higienę podłoża.

Blat lateksowy

Blat lateksu: blat z antybakteryjnego lateksu, który nadaje optymalną sprężystość i charakteryzuje się bardzo dużą żywotnością. 

Pianka FloFom

Pianka FloFoam: chłodząca pianka, która jest bardzo plastyczna dzięki czemu dopasuje się do kształtu ciała nie powodując ucisków.

materac twardy

Materac BOOGIE HILDING

Piktogramy: Dla aktywnych; Dla tych z bólem kręgosłupa; Dla par; Dla par o dużej różnicy wagowej; Dla osób cięższych; Pianka chłodząca; Dla alergików; 7 stref twardości; Do regulowanych stelaży; Pralny w temp. 60; 15 lat gwarancji

Pokrowiec Tencel HILDING

POKROWIEC TENCEL
Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


tabela twardości materaca

Opis

Gwarancja
15 lat
Wysokość
26
Rodzaj materaca
Piankowy
z lateksem
Twardość
Twardy
Status medyczny
NIE
Ocena 
Irek 2022-03-09

Materac piankowy

Fajny wybór

Napisz opinię

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło