Łóżka 90x190 do sypialni

Szukasz łóżka do pokoju dziecięcego, młodzieżowego lub do niewielkiej sypialni? U nas znajdziesz meble o idealnych wymiarach! Nasze łóżka 90x190 cm nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu zyskasz przestrzeń na inne elementy wyposażenia.

Masz niewielką sypialnię? Postaw na łóżka 90x190 cm!

Rama łóżka 90x190 cm jest nieco mniejsza niż w meblach o standardowych wymiarach. Nie jest to jednak jej wada, a zaleta! Dzięki takim gabarytom łóżka do sypialni 90x190 cm doskonale sprawdzają się w niewielkich sypialniach, w których liczy się każdy centymetr powierzchni. 

Dostępna w naszej ofercie rama do łóżka 90x190 cm występuje w kilku wariantach. Możesz zdecydować się na stelaż drewniany lub metalowy. Naszym klientom umożliwiamy także wybór między nowoczesnym łóżkiem do sypialni 90x190 cm bez lub z pojemnikiem (ze skrzynią, z szufladą z opcją szuflady). Ponadto wiele naszych modeli posiada tapicerowany zagłówek.

Inne łóżka do sypialni

Oferta Zaczarowanej Sypialni jest niezwykle szeroka. Naszym klientom proponujemy nie tylko łóżka drewniane 90x190 cm, ale także wiele innych ciekawych wariantów. Co u nas znajdziesz? Oferujemy:

Nasz sklep z łóżkami sprzedaje także materace. Dzięki temu w jednym miejscu znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne, by stworzyć przestrzeń do komfortowego snu. Postaw na łóżka do sypialni dostępne w naszym sklepie!

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło