Łóżka dla seniorów i osób starszych

Osoby starsze często potrzebują szczególnych mebli wypoczynkowych, które zapewnią im komfort spania. Nasze łóżka dla seniorów są idealnie dostosowane do ich potrzeb. Zdecydowanie łatwiej położyć się na nich bez niczyjej pomocy. Zrób zakupy u nas i zadbaj o swój komfort w czasie snu.

Łóżka dla seniorów — wygoda i bezpieczeństwo

Osoby starsze często mają problemy z samodzielnym wstawaniem rano. Tradycyjne łóżka do sypialni są na ogół zbyt niskie, więc siadanie na nich lub wstawanie może wiązać się z niepotrzebnym dyskomfortem. Możesz tego uniknąć, jeśli wybierzesz odpowiedni model. Wygodne łóżka dla starszych osób, które znajdziesz w naszej ofercie, to o wiele wyższe meble, które są przystosowane do potrzeb seniorów. Większość artykułów została wyposażona w deski zabezpieczające, które uchronią Cię przed upadkiem w nocy. Łatwo możesz się także na nich wesprzeć podczas kładzenia się spać.

Pamiętaj jednak, że komfortowe łóżka dla starszych osób to nie wszystko. W przypadku seniorów bardzo ważną rolę grają także dobrze dobrane materace, które zapewnią im wygodę w nocy i poranek bez bólu kręgosłupa.

Gustowne łóżka dla starszych osób

Łóżka pojedyncze dla seniorów to najważniejsze meble w pokojach starszych osób. Warto więc zwrócić uwagę nie tylko na ich funkcjonalność, ale także na estetyczny wygląd. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowo eleganckie łóżka drewniane sosnowe lub bukowe. Możesz postawić na meble w wersji surowej lub wybrać warianty w żywych kolorach, które dodadzą harmonii Twojemu wnętrzu.

W sypialni osoby starszej fantastycznie sprawdzają się także łóżka kontynentalne, które z reguły są wyższe niż tradycyjne modele. W dodatku prezentują się niezwykle stylowo i przywodzą skojarzenia z luksusowymi hotelami.

Interesują Cię inne modele? Nasz sklep z łóżkami ma szeroki wybór mebli wypoczynkowych, więc z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Mamy między innymi łóżka z materacem, łóżka podłogowe czy warianty dla dzieci w kształcie domków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło