Terminy podane w opisach przedmiotów są orientacyjnymi terminami realizacji zamówień przez producentów i wyrażają ilości DNI ROBOCZYCH potrzebnych na dostawę do naszego magazynu, szacowany na podstawie aktualnej sytuacji u danego producenta, obłożenia produkcyjnego, mocy przerobowych, stanów magazynowych itp.

Terminy realizacji liczymy w DNIACH ROBOCZYCH od momentu odnotowania wpłaty, ew. od momentu zwrotnego potwierdzenia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze).

W niektórych przypadkach termin może ulec wydłużeniu - producenci nie są w stanie przewidzieć niezależnych od nich zdarzeń, które mogą mieć wpływ na zmianę terminu - jak np. choroby personelu produkcyjnego, awarie maszyn, zdarzenia losowe.

Termin realizacji - nie jest więc stricte czasem doręczenia zamówienia do Klienta.

Czas doręczenia liczymy osobno, w zależności od wybranej formy DOSTAWY

Może się więc zdarzyć, że finalny termin doręczenia produktu do Klienta będzie inny niż podany w opisie przedmiotu.

Elastyczność samych dostaw jest zróżnicowana; przykładowo - wybierając tańszy dowóz firmowy zamiast droższego kuriera liczymy się z ewentualnością braku wpływu na konkretny dzień i godzinę dostawy - dostawca optymalizuje trasę i wyznacza termin dostawy na podstawie ilości zamówień w danym kierunku.

W każdym przypadku Kupujący jest informowany mailowo o poszczególnych zmianach statusu swojego zamówienia.

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło