Łóżka piętrowe z wersalką / kanapą na dole

Pokój Twojego dziecka jest za mały, by zmieścić w nim wszystkie potrzebne mu meble? Wybierz łóżka piętrowe z wersalką dostępne w naszej ofercie. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać!

Idealne do pokoju dziecięcego łóżka piętrowe z wersalką

Łóżka piętrowe z kanapą doskonale sprawdzają się w mieszkaniach o niewielkim metrażu. Pozwalają one zaoszczędzić miejsce, W ich górnej części znajduje się łóżko, a na dole wygodna wersalka, która sprawi, że przyjmowanie gości stanie się o wiele łatwiejsze. W ciągu dnia można na niej siedzieć, spędzając miło czas, a w nocy można ją rozłożyć, dzięki czemu zyskuje się dodatkowe miejsce do spania dla aż dwóch osób

Nasze łóżka piętrowe z wersalką na dole wyposażone są w niezwykle praktyczną drabinkę. Wejście po niej jest w pełni bezpieczne i wygodne. Zadbaliśmy także o boczne deski zabezpieczające znajdujące się przy górnym materacu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko podczas snu będzie bezpieczne.

Sprawdź łóżka piętrowe dostępne w Zaczarowanej Sypialni

Nie bez powodu łóżka piętrowe dla dzieci są tak popularne. Łączą one w sobie komfort oraz praktyczne rozwiązania. Dodatkowo są szczególnie przydatne, gdy zależy Ci na zaoszczędzeniu miejsca w pokoju przy jednoczesnym funkcjonalnym wykorzystaniu przestrzeni. 

Nasze łóżka piętrowe z sofą są wykonane z niezwykle trwałego drewna sosnowego, które zostało pokryte bezbarwnym lakierem. Oferowane produkty mają wytrzymałe drewniane stelaże pod materace i są dostępne w wielu rozmiarach. Na specjalne zamówienie klienta wprowadzamy też modyfikacje, takie jak: zmiana koloru konstrukcji łóżka piętrowego dla jednej osoby, poprzez bejcowanie czy woskowanie.

Nasz sklep z łóżkami oferuje nie tylko łóżka piętrowe z kanapą na dole, ale także wiele innych interesujących modeli. Dzięki temu, że nasz asortyment jest niezwykle bogatym, z pewnością znajdziesz u nas coś dla Twojej pociechy. Naszym klientom proponujemy łóżka dla dzieci takie jak:

Sprawdź także łóżka do sypialni i materace!

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło