Łóżka piętrowe z wersalką / kanapą na dole

Popularność łóżek piętrowych nie słabnie, ponieważ łączą one w sobie komfort oraz praktyczne rozwiązania. Są szczególnie przydatne, gdy zależy Ci na zaoszczędzeniu miejsca w pokoju przy jednoczesnym funkcjonalnym wykorzystaniu przestrzeni. Zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i salonie w Krakowie oferujemy drewniane łóżka piętrowe w nowoczesnej, a zarazem jeszcze bardziej praktycznej wersji – z wersalką. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Łóżka piętrowe z wersalką stanowią doskonałe rozwiązanie zwłaszcza do mieszkań o niewielkim metrażu. Pozwalają one zaoszczędzić miejsce zarówno za sprawą dwupoziomowego rozmieszczenia materacy, jak i możliwości łatwego złożenia dolnej części. W naszej ofercie znajdziesz łóżka piętrowe z drabinką, jak również ze schodkami, doskonałe zwłaszcza dla dzieci. Zapewnią one najmłodszym wygodne posłanie, a zarazem znakomite miejsce do zabawy. Ponadto do każdego zamówienia proponujemy dodatkowe poduszki w kolorze materacy. Poznaj ofertę piętrowych łóżek z wersalką z Zaczarowanej Sypialni w Krakowie!

Nasze łóżka piętrowe z wersalką są wykonane z niezwykle trwałego drewna sosnowego, które zostało pokryte bezbarwnym lakierem. Oferowane produkty mają wytrzymałe drewniane stelaże pod materace i są dostępne w wielu rozmiarach. Wprowadzamy też modyfikacje na specjalne zamówienie Klienta, takie jak: zmiana koloru konstrukcji łóżka, poprzez bejcowanie czy woskowanie. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta łóżek piętrowych z wersalką, zachęcamy do odwiedzenia salonu w Krakowie lub złożenia zamówienia w sklepie internetowym.

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło