Materace lateksowe

Osobom, które mają problemy z kręgosłupem oraz osobom młodszym, polecamy nasze materace lateksowe. Ich wypełnienie z pianki lateksowej pozwala na lepsze i pewniejsze podparcie dla kręgosłupa oraz mięśni. Ich elastyczność sprawia, że świetnie dopasowują się do ciała i pozycji, w jakiej śpi użytkownik. Właśnie dlatego materac lateksowy zapewni lepszy wypoczynek dla organizmu, pozwalając mu na szybszą oraz lepszą regenerację. Jest to także najlepszy wybór dla osób, które szukają trwałego materaca do użytkowania przez lata. Budowa materacy lateksowych sprawia, że są wytrzymałe i odporne na powstawanie odkształceń.

Taki materac zapewni ci również dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu jest on wspaniałym rozwiązaniem do sypialni alergika. Budowa takiego materaca sprawia, że nie rozwijają się w nim grzyby, bakterie oraz pleśń.

Szeroka oferta w naszym sklepie pomoże ci z wyborem idealnego materaca, którego wytrzymałość i elastyczność sprawi, że będzie to wybór na dłuższy czas. Postaw na komfort i lepszy sen, korzystając z tej opcji.

Materac ATENA JANPOL

1 Opinie
1 191,00 zł
Medyczny

Materac DEMETER JANPOL

1 Opinie
1 731,00 zł
Medyczny

Materac FIDES JANPOL

1 Opinie
2 282,00 zł
Medyczny

Materac ZEUS JANPOL

1 Opinie
1 796,00 zł
Medyczny

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło