Pościel

Rodzaje pościeli są bardzo zróżnicowane i zależą przede wszystkim od materiału, z którego są wykonane.

Pościel bawełniana - najbardziej popularny rodzaj pościeli, wykonany z naturalnego materiału, który jest przyjazny dla skóry. Bawełna jest miękka, przewiewna i łatwa w pielęgnacji, dzięki czemu pościel bawełniana jest idealna dla osób z wrażliwą skórą.

Pościel satynowa - pościel satynowa charakteryzuje się gładką i błyszczącą powierzchnią, która nadaje pościeli elegancki wygląd. Satyna jest jednak mniej przewiewna niż bawełna, dlatego pościel satynowa jest zwykle stosowana w chłodniejsze dni.

Pościel lniana - pościel lniana jest wykonana z naturalnego materiału, który jest miękki i przewiewny. Posiada właściwości antyalergiczne, dlatego jest idealna dla osób z alergiami. Jednocześnie lniana pościel jest bardzo wytrzymała i łatwa w pielęgnacji.

Pościel jedwabna - pościel jedwabna charakteryzuje się gładką, lśniącą powierzchnią i jest bardzo miękka w dotyku. Jedwab jest mniej przewiewny niż bawełna, dlatego pościel jedwabna jest zwykle stosowana w chłodniejsze dni.

Pościel flanelowa - pościel flanelowa jest wykonana z miękkiej i ciepłej tkaniny, która jest idealna na zimne noce. Flanela jest wykonana z grubszych włókien niż bawełna, dlatego pościel flanelowa jest bardziej miękka i ciepła.

Pościel z mikrofibry - pościel z mikrofibry jest wykonana z syntetycznego materiału, który jest miękki, przewiewny i łatwy w pielęgnacji. Pościel z mikrofibry jest idealna dla osób z wrażliwą skórą, ponieważ nie powoduje podrażnień.

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło