Łóżka podnoszone do sypialni

Łóżka podnoszone to doskonałe rozwiązanie do niewielkich sypialni. Dzięki pojemnikowi znajdującemu w jego wnętrzu zyskujesz funkcjonalne miejsce na pościel i inne tekstylia. Postaw na łóżka do sypialni podnoszone dostępne w naszym sklepie online.

Łóżka podnoszone – czemu warto je wybrać?

Łóżka drewniane podnoszone posiadają wiele zalet, o których warto wspomnieć. Są idealnym rozwiązaniem do mniejszych mieszkań. W przeciwieństwie do klasycznych szuflad wysuwanych na kółkach przestrzeń oferowana przez łóżka podnoszone do góry nie wymaga dodatkowego miejsca do obsługi. Wystarczy ustać naprzeciwko łóżka i podnieść ruchomy stelaż.

To jednak nie jedyne cechy, które wyróżniają łóżka podnoszone z pojemnikiem. To nie tylko praktyczne, ale także niezwykle estetyczne meble. Dzięki temu, że przestrzeń do przechowywania jest schowana pod materacem, możesz w niej ukryć wszystkie niepotrzebne na co dzień przedmioty i mieć pewność, że nie będą widoczne.

Łóżka do sypialni podnoszone dostępne w Zaczarowanej Sypialni

Łóżka do sypialni dostępne w naszej ofercie występują w wielu wariantach. Wybrać możesz modele wykonane na bazie konstrukcji drewnianej lub tapicerowanej materiałem obiciowym. Ponadto podnoszone stelaże do łóżka mogą mieć ramę drewnianą lub metalową. Pierwsza z nich jest zwyczajowo nieco tańsza i umożliwia uzyskanie wymiarów niestandardowych. Rama metalowa gwarantuje z kolei najwyższą kulturę pracy.

Do otwierania i zamykania ruchomej części łóżka podnoszonego służą siłowniki. Oferujemy wersję klasyczną wyposażoną w tzw. sprężyny z drutu. Możesz zdecydować się jednak na siłowniki gazowe, które stanowią bardzo duże ułatwienie dla osoby obsługującej nasze łóżka do sypialni.

Nie tylko łóżka podnoszone z pojemnikiem

Nasz sklep z łóżkami oferuje wiele ciekawych mebli do sypialni. Dzięki temu z łatwością dostosujesz model do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy m.in.:

Kupisz u nas także niezbędne akcesoria, w tym np. materace.

Zapraszamy do zapoznania się z największą w Polsce ofertą nowoczesnych łóżek podnoszonych, którą mamy w naszym sklepie internetowym.

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło