Materace dla puszystych

Często słyszy się o tym, jak ważny jest dla naszego zdrowia sen i że materac powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb osoby korzystającej z niego. Dlatego w naszej ofercie znajdują się także materace dla osób cięższych - są to materace twarde, które są najlepszym wyborem dla kręgosłupa i zdrowia. Są jednak także dobre dla tych, którzy lubią spać na nieco twardszym podłożu.

Dla osób cięższych polecane są materace, które wykończone zostały matami kokosowymi, gdyż nadają one materacowi twardości oraz większej stabilności. Dzięki swojej zwiększonej zwartości, będzie on bardziej odporny na odkształcenia i odgniecenia. Polecamy także materace z wyższą twardością, na przykład - H3 lub H4. Materace te stworzone są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu bez problemu będą służyły osobom z nadwagą oraz osobom cięższym.

W kategorii przygotowaliśmy najlepsze opcje do wyboru, spełniając tym samym najwyższe standardy komfortu i wygody. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich opcji i wybrania tej najlepszej.

Materac SALSA HILDING

4 Opinie
1 263,20 zł 1 579,00 zł -20%
Medyczny

Materac KLASIK MATERASSO

2 Opinie
1 163,00 zł
Medyczny

Materac ENYO JANPOL

2 Opinie
1 651,00 zł
Medyczny

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło