Łóżka podłogowe

Nieduże przestrzenie oraz skosy stanowią problem, kiedy przychodzi do wyboru odpowiedniego łóżka. By znaleźć coś wygodnego i odpowiedniego do takiego miejsca, nie musisz teraz szukać rozwiązań, które tylko po części spełnią twoje oczekiwania. W naszej ofercie prezentujemy łóżka drewniane podłogowe  (bez nóg). Idealnie wpasują się na poddasze, do domku letniskowego czy też do pensjonatu. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie klasyczne łóżka nie są dobrym rozwiązaniem ze względu na swoją wysokość. Masz miejsce, w którym jest szczególna potrzeba zastosowania spania o minimalnej wysokości? W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś, co dopasuje się do twoich potrzeb i spełni twoje oczekiwania.

Proste rozwiązanie nie musi jednak pozbawiać cię dopasowania do stylu lub specjalnego wystroju, jaki masz przeznaczony dla swojego pomieszczenia. W naszym sklepie znajdziesz oferty, które pozwolą ci na wybór konstrukcji i dobór jej do już istniejącego stylu w sypialni. Dopiero planujesz wystrój? Sprawdź jak możemy ci z tym pomóc!

Decydując się na dobór łóżka do sypialni, możemy rozważać różne opcje, zależnie od naszych potrzeb. Łóżka drewniane podłogowe nie są spotykane często w sypialniach dla dorosłych, ale będą stanowiły nowoczesne i oryginalne rozwiązanie, gwarantując coś specjalnego. Będą także wspaniałym wyjściem do sypialni małego dziecka. Ich obniżony poziom spania sprawia, że łóżka te są bezpieczne w użytkowaniu. Właśnie dlatego sprawdzą się jako oryginalna opcja dla malucha, dając rodzicom poczucie, że ich sen będzie dzięki temu spokojniejszy.

W naszej ofercie znajdują się ciekawe, nietuzinkowe opcje dla maluchów, które pozwolą na urozmaicenie sypialni dziecka i zapewnienie jej ciekawego wyglądu. Interesująca konstrukcja przyciągnie oko malucha, sprawdzając się także jako zabawny i oryginalny element wystroju. Nie stracisz jednak na poczuciu bezpieczeństwa, podczas zapewniania miejsca do spania. Dla dorosłych polecamy proste modele, dopasowujące się do praktycznie każdego wystroju. Zapewni to połączenie łóżka z innymi meblami, gwarantując dopełnienie harmonii.

Nowe konto