Materace dla seniorów

Wraz z wiekiem, zmieniają się nasze potrzeby. Powinniśmy wziąć także pod uwagę odmienne potrzeby odnośnie materaca, kiedy chodzi o wybór odpowiedniego łóżka dla seniorów. Osoby starsze mogą zostać zmuszone do tego, by więcej czasu spędzać w łóżkach, odpoczywając. Wybierając materac dla takiej osoby, powinniśmy stawiać przede wszystkim na wygodę oraz komfort, uważając, by nie powstawały odleżyny.

Sen takiej osoby powinien być niezakłócony, by obolałe mięśnie miały nieprzerywany czas na częściową regenerację. Wybierzmy materac, który pozwoli seniorowi na komfortowe i bezproblemowe przebywanie w łóżku przez nieco dłuższy czas. Do tego odpowiedni byłby materac, który pomoże zmniejszyć nacisk na kończyny oraz kręgosłup. Dla seniora potrzebny będzie materac, który pomoże mu zachować prostą i zdrową postawę, dostosowując się także do wszystkich innych preferencji.

Zapewnijmy starszym spokojny odpoczynek, wybierając odpowiedni materac. Specjalnie dla ich potrzeb przygotowaliśmy najlepsze i odpowiednie materace.

Materac SALSA HILDING

4 Opinie
1 263,20 zł 1 579,00 zł -20%
Medyczny

Materac PASODOBLE HILDING

3 Opinie
1 303,20 zł 1 629,00 zł -20%
Medyczny

Materac FANDANGO HILDING

1 Opinie
939,00 zł
Medyczny

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło