Piętrowe ze schodkami

Łóżka piętrowe ze schodkami – nowy pomysł na sprawdzone rozwiązanie

Klasyczne łóżka piętrowe wyposażone są w drabinkę przymocowaną do konstrukcji w pozycji pionowej, co pozwala zaoszczędzić trochę przestrzeni, jednak stanowi wyzwanie dla użytkowników. Dzieci dopiero poznają świat, uczą się nowych umiejętności i sprawności. Wspięcie się po drabince z pozoru wydaje się prostą czynnością, ale może sprawiać trudność małemu człowiekowi. Właśnie z myślą o komforcie najmłodszych domowników powstały piętrowe łóżka ze schodkami. Przekonaj się, jak łatwo zapewnić wygodę swoim pociechom.

Piętrowe łóżka z wersalką

W naszym sklepie znajdziesz kilka modeli łóżek piętrowych ze schodkami w wielu różnych wymiarach. Oprócz klasycznego zestawienia dwóch identycznych materacy na obu piętrach, dostępne są także łóżka z wersalką w części parterowej. Wszystkie meble stworzono z myślą o zagospodarowaniu każdej wolnej przestrzeni. Dlatego łóżka wyposażone są w standardowe kufry pod dolnym materacem, a oprócz tego także sprytnie ukryte szuflady pod schodkami. Możesz przechowywać tam pościel, koce, zabawki oraz mnóstwo innych dziecięcych szpargałów. Sprawdź wszystkie modele łóżek piętrowych ze schodkami w naszym sklepie!

Piętrowe łóżka ze schodkami – funkcjonalność i estetyka w dziecięcym pokoju

Dostępne w naszym sklepie internetowym piętrowe łóżka ze schodkami nie tylko zapewnią maksymalny komfort Twoim dzieciom, ale także w stylowy sposób uzupełnią ich pokoik. Na szczególną uwagę zasługują te z wersalką – wystarczy złożyć dolne łóżko, by cieszyć się wygodą i zamienić sypialnię w pokój dzienny, gotowy na wizyty gości. Szukasz oryginalnych rozwiązań do domu? Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz wysokiej jakości drewniane łóżka piętrowe od polskiego producenta.

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło