Łóżka piętrowe ze schodami

Łóżka piętrowe ze schodkami to zupełnie nowy pomysł na sprawdzone rozwiązanie. Zapomnij o niebezpiecznej i kłopotliwej drabince. Postaw na dostępne w naszej ofercie łóżka dla dzieci ze schodkami i spraw szkrabom wiele radości!

Łóżka piętrowe ze schodami – bezpieczne rozwiązanie

Klasyczne łóżka piętrowe dla dzieci wyposażone są w drabinkę przymocowaną do konstrukcji w pozycji pionowej. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić trochę przestrzeni, a jednocześnie stanowi wyzwanie dla użytkowników. Wspięcie się po drabince z pozoru wydaje się prostą czynnością, ale dzieci dopiero poznają świat, uczą się nowych umiejętności i sprawności i dlatego małemu człowiekowi może to sprawiać trudność. Właśnie z myślą o komforcie najmłodszych domowników powstały łóżka piętrowe ze schodami. Przekonaj się, jak łatwo możesz zapewnić wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo pociechom.

Piętrowe łóżka z wersalką

W naszym sklepie znajdziesz łóżka piętrowe ze schodami dla dzieci w wielu różnych wymiarach. Na tym jednak nie kończy się nasza oferta! Oprócz klasycznego zestawienia w skład, które wchodzą dwa identyczne materace na obu piętrach, dostępne są także łóżka piętrowe z wersalką w części parterowej.

Wszystkie meble w naszej ofercie stworzono z myślą o zagospodarowaniu każdej wolnej przestrzeni. Dlatego nasze łóżka piętrowe dla dzieci wyposażone są w standardowe kufry pod dolnym materacem. Dodatkowo w wielu przypadkach schody pełnią także funkcję regału, Dzięki temu są niezwykle praktyczne. Łóżka piętrowe z szufladami w schodach umożliwiają przechowywanie pościeli, koców, zabawek oraz mnóstwo innych dziecięcych szpargałów. Sprawdź wszystkie meble dostępne w Zaczarowanej Sypialni! Nasze łóżka dla dzieci to gwarancja wytrzymałości i funkcjonalności!

Piętrowe łóżka ze schodkami – funkcjonalność i estetyka w dziecięcym pokoju

Nasz sklep z łóżkami oferuje łóżka piętrowe drewniane dla dzieci, które zapewnią maksymalny komfort Twoim dzieciom. Jednocześnie w stylowy sposób uzupełnią ich pokoik. Na szczególną uwagę zasługują modele z wersalką – wystarczy złożyć dolne łóżko, by zamienić sypialnię w pokój dzienny, cieszyć się wygodą i być gotowym na wizyty gości.

Nie tylko łóżka piętrowe ze schodami

Szukasz oryginalnych rozwiązań do domu? Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz nie tylko piętrowe łóżka dla dziewczynek czy chłopców, ale także inne ciekawe meble. Wszystkie dostępne w naszej ofercie łóżka do sypialni wykonane są z wysokiej jakości materiałów i wyprodukowane zostały przez znanych i cenionych producentów. Kupisz u nas:

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło