Materac RUMBA HILDING

  • -20%
Miękki materac z pianką termoplastyczną Rumba Hilding
Medyczny

Konfiguracja:

Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

Materac RUMBA HILDING

2 031,20 zł - 20%
2 539,00 zł
Brutto
Wysyłka w 21-30 DNI
Dostawa do domu (przelicz) Dostawa do domu (przelicz)

Materac RUMBA HILDING

Rumba to materac zapewniający szereg prozdrowotnych korzyści. Wkład zbudowany z dwóch rodzajów pianek – profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch tworzącej solidną podstawę konstrukcji, która zabezpiecza ciało przed nadmiernym zapadaniem się oraz termoelastycznej pianki Visco, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego ułożenia, zmniejszając napięcie mięśni i ułatwiając ich dogłębną regenerację.

Velvet Touch wyróżnia się wysoką sprężystością i optymalną twardością, a specjalne nacięcia tworzą 7 zróżnicowanych stref twardości. Dzięki nim Rumba daje mocniejsze wsparcie w miejscach zwiększonego nacisku. Do wyboru elastyczny pokrowiec Velur z warstwą dodatkowej pianki termoelastycznej lub Elips z taśmą 3D.

Rumba to materac o właściwościach przeciwodleżynowych. Przeszedł szereg restrykcyjnych badań i uzyskał status wyrobu medycznego.

Pianki:

Pianka Flexifoam

Pianka Velvet Touch: podwyższona twardość tej spręzystej i wytrzymałej pianki będzie doskonale podpierać ciało osób każdej budowy.

Pianka Termoelastyczna

Pianka termoelastyczna VISCO: reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego kształtu zapewniając optymalny komfort.

materac średnio miękki

Materac RUMBA HILDING

Piktogramy: Wyrób medyczny; Dla osób z bólem kręgosłupa; Dla par; Dla par o dużej różnicy wagowej; Dla alergików; Pianka Visco; 7 stref twardości; Do regulowanych stelaży; Pralny w temp. 30; 15 lat gwarancji

Pokrowiec VELUR HILDING

POKROWIEC VELUR
Pokrowiec z delikatnym welurowym wykończeniem, pikowany jednostronnie pianką Visco z łagodnym aromatem lawendy. Dzięki specjalnej impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Velur likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji szkodliwych dla środowiska. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.


Pokrowiec ELIPS HILDING

POKROWIEC ELIPS
Pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do pozycji ciała na całej powierzchni materaca. Taśma 3D zapewnia odpowiednią wentylację wkładu i zdrowe środowisko snu przez cały okres użytkowania. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


tabela twardości materaca

Opis

Gwarancja
15 lat
Wysokość
22
Rodzaj materaca
Piankowy
z pianką termoelastyczną VISCO
Twardość
Miękki
Średni
Status medyczny
TAK

Specyficzne kody

ean13
5901595007243
Ocena 
Aga 2022-03-14

Materac piankowy

Fajna pianka, polecam

Napisz opinię
Medyczny

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło