Lista produktów marki MAGNIFLEX

     Znajdujące się w kategorii materace są pochodzenia włoskiego, produkowane przez markę Magniflex, która aż od 60 lat dba o zdrowie klientów na rynku, zapewniając im jak najlepszy sen i dbając także o ich zdrowie. Właśnie dlatego materace tej firmy gwarantują naszym klientom najwyższy komfort snu oraz zdrowy, bezpieczny wypoczynek. Szeroka oferta pozwala na to, by każdy znalazł odpowiedni materac dla siebie, dopasowując go do swoich indywidualnych potrzeb. Wybierając materac z tej oferty, stawiasz na włoski styl, wygodę oraz zdrowie.

     Materiały wykorzystane do produkcji mają certyfikaty oraz świadectwa jakości, a  marka współpracuje z ekspertami medycznymi. Co to oznacza? Produkty te poddawane są wielu testom, dzięki czemu sprawdzają się jako produkty medyczne. Będą dobrą opcją dla alergika, gdyż pokrowce zapobiegają rozmnażaniu się bakterii, roztoczy oraz alergenów. Wybierając materiały pozbawione wszelkich substancji szkodliwych, producent decyduje się również na wspieranie walki o ochronę środowiska. Materiały pobierane są jedynie ze źródeł naturalnych.

Magniflex to wiodący włoski producent materacy. Historia marki rozpoczęła się w małym warsztacie, w miasteczku Prato, gdzie Giuliano Magni, z pasją, dbałością o jakość i szczegółu, tworzył swoje pierwsze materace. Dzisiaj, po 55 latach, Magniflex podąża jego śladami i chroni to cenne dziedzictwo. 

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło