Materac ROCK&ROLL HILDING

  • -20%
Materac piankowy wysokoelastyczny Rock & Roll Hilding

Konfiguracja:

Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

Materac ROCK&ROLL HILDING

1 103,20 zł - 20%
1 379,00 zł
Brutto
Wysyłka w 21-30 DNI
Dostawa do domu (przelicz) Dostawa do domu (przelicz)

Materac ROCK&ROLL HILDING

Rock & Roll to materac zbudowany na bazie dwóch profilowanych, wysokoelastycznych pianek HR o zróżnicowanej twardości. Takie rozwiązanie pozwala dostosować materac do własnych, zmieniających się w czasie preferencji. Innowacyjne profilowanie pianek tworzy 7 stref komfortu, które gwarantują doskonałe wsparcie. Ich otwartokomórkowa struktura wpływa pozytywnie na trwałość wkładu i zapewnia bardzo dobrą wentylację.

Rock & Roll to idealny model dla par preferujących aktywny tryb życia. Sprawdzi się również doskonale w sypialni każdego nastolatka. Zapewnia niezwykłą sprężystość, efektywny wypoczynek i zdrowy, komfortowy sen. Jest dostosowany do regulowanych stelaży, a wygodne uchwyty pomagają odwracać materac na drugą stronę.

Pianki:

Pianka wysokoelastyczna HR

Pianka wysokoelastyczna HR: to specjalny rodzaj pianki, która jest odporna na wygniatanie. Charakteryzuje się wysoką sprężystością i trwałością. Gwarantuje ona idealne podparcie,a strefy twardości dodatkowo pozwalają na brak jakiegokolwiek przeciążenia w całym naszym ciele.

materac średnio twardy

Materac ROCK&ROLL HILDING

Piktogramy: Dla par; Dla aktywnych; Dla młodzieży; Dwie twardości; Dla alergików; Do regulowanych stelaży; Pralny w temp. 60°C;  15 lat gwarancji; 7 stref twardości;

Pokrowiec ITALIANO HILDING

POKROWIEC ITALIANO
Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


Pokrowiec Tencel HILDING

POKROWIEC TENCEL
Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


tabela twardości materaca

Opis

Gwarancja
15 lat
Wysokość
21
22
Rodzaj materaca
Piankowy
Twardość
Twardy
Średni
Status medyczny
NIE
Ocena 
Vika 2022-09-20

Materac Hilding

Materac bardzo wygodny, super pokrowiec, polecam bardzo

Ocena 
Paulina 2022-03-09

Świetny materac

Bardzo komfortowe spanie, fajny i wygodny materac, polecam

Napisz opinię

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło