Materac TANGO HILDING

  • -20%
Materac kieszeniowy z lateksem i pianką Tango Hilding

Konfiguracja:

Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

Materac TANGO HILDING

1 167,20 zł - 20%
1 459,00 zł
Brutto
Wysyłka w 21-30 DNI
Dostawa do domu (przelicz) Dostawa do domu (przelicz)

Materac TANGO HILDING

Tango to dwustronny, rolowany materac dla par, którego konstrukcja opiera się na sprężynach kieszeniowych. Każda sprężyna umieszczona jest w woreczku z flizeliny i nie styka się ze sprężyną obok. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową. Poszczególne sprężyny reagują na ciężar ciała indywidualnie – uginają się tylko strefy zwiększonego nacisku. Dzięki temu partner śpiący obok nie obudzi się pod wpływem naszych ruchów. Komfort codziennego użytkowania podnosi pianka lateksowa umieszczona po jednej stronie materaca oraz pianka HR znajdująca się po stronie przeciwnej. Obie pianki dostosowują się do anatomicznej budowy, zapewniając kręgosłupowi optymalne wsparcie, a wybór komfortu zależy od indywidualnych preferencji.

materac średnio twardy

Materac TANGO HILDING

Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, po jednej stronie pianka wysokoleastyczna HR o wys. 3 cm, po drugiej stronie blat lateksu o wys. 4 cm.

Piktogramy: Dla seniorów; Dla osób z problemami kręgosłupa; Dla par; Odwracalny; Rolowany; Dla alergików; 7 stref twardości; Pralny w temp. 60; 15 lat gwarancji

Pokrowiec VELVET HILDING

POKROWIEC VELVET
Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


Pokrowiec Tencel HILDING

POKROWIEC TENCEL
Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


tabela twardości materaca

Opis

Gwarancja
15 lat
Wysokość
23
Rodzaj materaca
Sprężynowy
z lateksem
Twardość
Twardy
Średni
Status medyczny
NIE
Ocena 
Henryk 2022-03-08

Idealny dla seniora z bolącym kręgosłupem

Ten materac polecił mi znajomy rehabilitant. Lateks układa się pod kręgosłupem, ale sam materac jest dość twardy. I dobrze, bo z takiego materaca łatwiej wstać.

Napisz opinię

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło