Materac FOXTROT HILDING

  • -20%
Najtwardszy materac piankowy Foxtrot Hilding

Konfiguracja:

Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

Materac FOXTROT HILDING

1 167,20 zł - 20%
1 459,00 zł
Brutto
Wysyłka w 21-30 DNI
Dostawa do domu (przelicz) Dostawa do domu (przelicz)

Materac FOXTROT HILDING

Foxtrot to najtwardszy w kolekcji piankowy materac stworzony z myślą o osobach o wadze powyżej 80 kg oraz miłośnikach snu na twardszym podłożu.

Wysokoelastyczna pianka wyprofilowana w 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje doskonałe wsparcie poszczególnym partiom ciała niezależnie od pozycji. Jej otwartokomórkowa struktura zapewnia dobrą przewiewność i wentylację. Ma to pozytywny wpływ na trwałość całego wkładu oraz higienę snu. Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, dzięki czemu uzyskuje lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności, dlatego Foxtrot dedykowany jest również osobom starszym.

Pianki:

Pianka wysokoelastyczna HR

Pianka wysokoelastyczna HR: to specjalny rodzaj pianki o podwyższonej twardości, która jest odporna na wygniatanie. Charakteryzuje się wysoką sprężystością i trwałością. Gwarantuje ona idealne podparcie,a strefy twardości dodatkowo pozwalają na brak jakiegokolwiek przeciążenia w całym naszym ciele.

materac twardy

Materac FOXTROT HILDING

Wysokość: ok. 19 cm (Hybrid), ok. 20 cm (Italiano)

Piktogramy: Dla osób cięższych; Dla seniorów; Dla par; Dla alergików; 7 stref twardości; Pralny w temp. 60; 15 lat gwarancji

Pokrowiec ITALIANO HILDING

POKROWIEC ITALIANO
Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


Pokrowiec HYBRID HILDING

POKROWIEC HYBRID
Niepikowany pokrowiec z dzianiny o bardzo wysokiej gramaturze z dodatkiem elastycznego stretchu gwarantuje doskonałą wentylację i jest odporny na mechacenie. Niewielka waga i dwa wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


tabela twardości materaca

Opis

Gwarancja
15 lat
Wysokość
20
Rodzaj materaca
Piankowy
Twardość
Twardy
Status medyczny
NIE
Ocena 
Antoni 2022-03-14

Twardy materac

Materac jest twardy, jak potrzebuje, polecam

Napisz opinię

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło