Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO

 • -35%
Medyczny

Konfiguracja:

Rozmiar
Twardość
Pokrowiec

Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO

850,20 zł- 35%
1 308,00 zł
Brutto
Wysyłka w 14 - 21 DNI
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO

Połączenie trzech pozytywnych cech w jednym produkcie. Otrzymujecie bowiem Państwo tutaj bardzo dobrą jakość, bardzo dobre właściwości ortopedyczne przy jednocześnie niskiej cenie. Generalnie może to być materac średniotwardy (H2), twardszy (H3) lub wykonany w wersji Partner (H2/H3).

 • Wersja H2 jest bardzo dobrym wyborem dla osób ze stwierdzoną lordozą pogłębioną. Pozwala bowiem niemal idealnie dopasować się do ciała w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, odciążając w tym miejscu zbyt napięte mięśnie i zwiększając do optimum przerwę pomiędzy poszczególnymi dyskami. 
 • Z kolei wersja H3 jest odpowiednim wyborem dla osób cierpiących na schorzenia typu kifoza czy skolioza, ponieważ jadro materaca zapewnia stabilne podparcie i wypycha biodra ku górze, niejako próbując odwrócić proces degeneracji kręgosłupa. 
 • Wersja Partner łączy obydwie twardości w jednym materacu, dzięki czemu materac ten można polecić partnerom o dużej różnicy masy ciała. Zastosowana pianka termoelastyczna nie jest produktem marki Premium, ale zapewnia o wiele bardziej korzystne właściwości ortopedyczne niż większość materaców sprężynowych. Zdolność do kopiowania naturalnych krzywizn, oraz minimalizacja nacisków z materaca na ciało ludzkie daje większą pewność pozytywnego wpływu na ciało śpiącego człowieka.

Wszakże jądrem tego materaca jest wysokiej klasy włoska pianka wysokoelastyczna Nightfly w wersji H2, a w wersji H3 piana Eliocell, charakteryzujące się bardzo dużą wytrzymałością pod względem sprężystości i elastyczności materiału.

Pianka Nightfly i Eliocell to także znacznie lepsza przewiewność i odporność na wilgoć i temperaturę. To także bezpieczeństwo dla zdrowia całego organizmu, ponieważ jest to produkt wolny od szkodliwego czynnika CFC. Z resztą także fundament tego materaca - masująca pianka HR - która jednocześnie stanowi drugą, użytkową stronę tego materaca, to produkt charakteryzujący się zwiększoną sprężystością i znacznie lepszą przepuszczalnością powietrza niż konkurencyjne produkty.

Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO

Pokrowiec Aloe Vera jest taką tkaniną, która dzięki zawartym enzymom, substancjom mineralnym oraz aminokwasom pozwala naszej skórze szybciej regenerować się, a nawet goić drobnym ranom i ubytkom naskórka. Tkanina ta jest bardzo łatwa w praniu (w temperaturze do 60 st. C), które ułatwia też możliwość podzielenia na dwie połowy przy pomocy zamka błyskawicznego.

Rdzeń materaca:

 • piana termoelastyczna- komfortowa piana NIGHTFLY w wersji H2
 • twardsza piana ELIOCELL HARD w wersji H3
 • masująca piana HR 35 kg/m³

Opis

Gwarancja
5 lat
Wysokość
19
Rodzaj materaca
Piankowy
z pianką termoelastyczną VISCO
Twardość
Średni
Status medyczny
TAK
Ocena 
2022-04-28

Polecam!

Kupiłem z polecenia, i też polecam, podobno bestseller w Materasso

  Napisz opinię
  Medyczny

  Nowe konto