Materac OXYGEN MOTION MATERASSO

  • -35%

Konfiguracja:

Rozmiar

Materac OXYGEN MOTION MATERASSO

1 309,75 zł- 35%
2 015,00 zł
Brutto
Wysyłka w 14 - 21 DNI
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Materac OXYGEN MOTION MATERASSO

Oxygen Motion charakteryzuje się średnim poziomem twardości. Jest bardzo wytrzymały, posiada obciążenie ortopedyczne pozwalające udźwignąć do 150 kilogramów. Połączenie trzech rodzajów pian - Oxygen, Nightfly oraz Lavender - zapewnia niezwykłą elastyczność oraz doskonałe podparcie całego ciała bez wywierania zbędnych nacisków.

Piana Oxygen powstała na skutek spienienia tlenem, co sprawia, że jej struktura otwartych mikrokomórek przejawia wysokie właściwości cyrkulacji powietrza. Wzajemne oddziaływanie komórek pozwala na osiągnięcie niezwykłej sprężystości oraz elastyczności przypominającej pianki termoelastyczne. Oxygen Motion jest produktem, w którym zastosowano ekologiczny system sklejania i który objęty jest dziesięcioletnią gwarancją zapewniającą niezakłócony komfort użytkowania przez bardzo długi czas.

Materac OXYGEN MOTION MATERASSO

Dołączony do materaca Materasso Oxygen Motion zdejmowany pokrowiec Aloe Vera Visco 3D delikatnie otula i pozwala zadbać o dobry stan skóry. Pikowany jest pianką termoelastyczną dla większego komfortu, co nie przeszkadza w praniu do temperatury 40 stopni Celsjusza. Po bokach wszyto trójwymiarowy materiał, który podnosi estetykę i wentylację produktu.

Rdzeń materaca:

  • wysokoelastyczna piana OXYGEN - 4 cm
  • wysokoelastyczna piana NIGHTFLY - 4 cm
  • piana LAVENDER o gęstości 40 kg/m3 - 11 cm
  • zalecany stelaż - elastyczny, twardy

Opis

Gwarancja
10 lat
Wysokość
22
Rodzaj materaca
Piankowy
Twardość
Średni
Status medyczny
NIE
Ocena 
2022-03-09

Najlepszy!

Testowałem wiele materacy, w kilku sklepach. Ale ten materac był najlepszy!

    Napisz opinię

    Nowe konto