Materac PASODOBLE HILDING

  Materac o statusie wyrobu medycznego Pasodoble Hilding
  Medyczny

  Konfiguracja:

  Rozmiar
  Pokrowiec

  Materac PASODOBLE HILDING

  1 629,00 zł
  Brutto
  Wysyłka w 14-21 DNI
  Dostawa za darmo
  Wyświetl koszt wysyłki

  Materac PASODOBLE HILDING

  Pasodoble to skonstruowany na bazie sprężyn kieszeniowych materac o właściwościach prozdrowotnych. Polecany szczególnie osobom preferującym twardsze podłożeseniorom, osobom z problemami kręgosłupa oraz o zwiększonej wadze. Jego konstrukcja zapewnia solidne wsparcie każdej partii ciała. Po jednej stronie wkładu znajduje się warstwa maty kokosowej, która zwiększa twardość, zachowując optymalną sprężystość i elastyczność. Po stronie przeciwnej wykorzystano właściwości Sizalu – naturalnego włókna z agawy, które stabilizuje twardość materaca.

  Pasodoble to materac wspierający profilaktykę wad postawy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i badań, materac uzyskał status wyrobu medycznego.

  Materac pasodoble Hilding

  Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, po jednej stronie włókno kokosowe, po drugiej stronie włókno Sizal, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm

  Piktogramy: Wyrób medyczny; Dla osób cięższych; Dla tych z bólem kręgosłupa; Dla par; Dla seniorów; Odwracalny; Dla alergików; 7 stref twardości; Pralny w temp. 60; 15 lat gwarancji

  Pokrowiec VELVET HILDING

  POKROWIEC VELVET
  Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


  Pokrowiec Tencel HILDING

  POKROWIEC TENCEL
  Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


  Opis

  Gwarancja
  15 lat
  Wysokość
  23
  24
  Rodzaj materaca
  Sprężynowy
  z kokosem
  Twardość
  Twardy
  Status medyczny
  TAK

  Specyficzne kody

  ean13
  5901595007762
  Ocena 
  2022-03-09

  Świetny materac

  Bardzo jestem zadowolona, materac jak w opisie, polecam

   Napisz opinię
   Medyczny

   Nowe konto