Materac ROCK&ROLL HILDING

  Materac piankowy wysokoelastyczny Rock & Roll Hilding

  Konfiguracja:

  Rozmiar
  Pokrowiec

  Materac ROCK&ROLL HILDING

  1 379,00 zł
  Brutto
  Wysyłka w 14-21 DNI
  Dostawa za darmo
  Wyświetl koszt wysyłki

  Materac ROCK&ROLL HILDING

  Rock & Roll to materac zbudowany na bazie dwóch profilowanych, wysokoelastycznych pianek HR o zróżnicowanej twardości. Takie rozwiązanie pozwala dostosować materac do własnych, zmieniających się w czasie preferencji. Innowacyjne profilowanie pianek tworzy 7 stref komfortu, które gwarantują doskonałe wsparcie. Ich otwartokomórkowa struktura wpływa pozytywnie na trwałość wkładu i zapewnia bardzo dobrą wentylację.

  Rock & Roll to idealny model dla par preferujących aktywny tryb życia. Sprawdzi się również doskonale w sypialni każdego nastolatka. Zapewnia niezwykłą sprężystość, efektywny wypoczynek i zdrowy, komfortowy sen. Jest dostosowany do regulowanych stelaży, a wygodne uchwyty pomagają odwracać materac na drugą stronę.

  Pianki:

  Pianka wysokoelastyczna HR

  Pianka wysokoelastyczna HR: to specjalny rodzaj pianki, która jest odporna na wygniatanie. Charakteryzuje się wysoką sprężystością i trwałością. Gwarantuje ona idealne podparcie,a strefy twardości dodatkowo pozwalają na brak jakiegokolwiek przeciążenia w całym naszym ciele.

  Materac ROCK&ROLL HILDING

  Piktogramy: Dla par; Dla aktywnych; Dla młodzieży; Dwie twardości; Dla alergików; Do regulowanych stelaży; Pralny w temp. 60°C;  15 lat gwarancji; 7 stref twardości;

  Pokrowiec ITALIANO HILDING

  POKROWIEC ITALIANO
  Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


  Pokrowiec Tencel HILDING

  POKROWIEC TENCEL
  Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


  Opis

  Gwarancja
  15 lat
  Wysokość
  21
  22
  Rodzaj materaca
  Piankowy
  Twardość
  Twardy
  Średni
  Status medyczny
  NIE
  Ocena 
  2022-03-09

  Świetny materac

  Bardzo komfortowe spanie, fajny i wygodny materac, polecam

   Napisz opinię

   Nowe konto