Materac BOOGIE HILDING

  Twardy materac piankowy Boogie Hilding z pianką chłodzącą FloFoam

  Konfiguracja:

  Rozmiar
  Pokrowiec

  Materac BOOGIE HILDING

  2 989,00 zł
  Brutto
  Wysyłka w 14-21 DNI
  Dostawa za darmo
  Wyświetl koszt wysyłki

  Materac BOOGIE HILDING

  Boogie to nowoczesny materac piankowy o uniwersalnym przeznaczeniu, który gwarantuje komfort zarówno osobom lekkim, jak i osobom o podwyższonej wadze. Konstrukcję wkładu tworzy wyprofilowana w 7 stref twardości pianka wysokoelastyczna doskonale wspierająca całe ciało podczas snu, blat antybakteryjnego lateksu, który nadaje optymalnej sprężystości oraz lekko chłodząca pianka wysokoelastyczna FloFom, która otula ciało i pozwala na jego dogłębną regenerację.

  Dlatego Boogie polecany jest również osobom preferującym aktywny tryb życia. Otwartokomórkowa struktura pianki zapewnia przewiewność i wentylację, a tym samym odpowiednią higienę snu.

  Pianki:

  Pianka wysokoelastyczna HR

  Pianka wysokoelastyczna HR: dzięki wyprofilowaniu jej w 7 stref twardości kręgosłup zyskuje odpowiednie podparcie nawet w przypadku osób o większej wadze. Umieszczone w niej otwory zapewniają przewiewność i wentylacje dbając o odpowiednią higienę podłoża.

  Blat lateksowy

  Blat lateksu: blat z antybakteryjnego lateksu, który nadaje optymalną sprężystość i charakteryzuje się bardzo dużą żywotnością. 

  Pianka FloFom

  Pianka FloFoam: chłodząca pianka, która jest bardzo plastyczna dzięki czemu dopasuje się do kształtu ciała nie powodując ucisków.

  Materac BOOGIE HILDING

  Piktogramy: Dla aktywnych; Dla tych z bólem kręgosłupa; Dla par; Dla par o dużej różnicy wagowej; Dla osób cięższych; Pianka chłodząca; Dla alergików; 7 stref twardości; Do regulowanych stelaży; Pralny w temp. 60; 15 lat gwarancji

  Pokrowiec Tencel HILDING

  POKROWIEC TENCEL
  Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


  Opis

  Gwarancja
  15 lat
  Wysokość
  26
  Rodzaj materaca
  Piankowy
  z lateksem
  Twardość
  Twardy
  Status medyczny
  NIE
  Ocena 
  2022-03-09

  Materac piankowy

  Fajny wybór

   Napisz opinię

   Nowe konto