Materac FLAMENCO HILDING

  Materac Flamenco Hilding kieszeniowy multipocket z lateksem

  Konfiguracja:

  Rozmiar
  Pokrowiec

  Materac FLAMENCO HILDING

  1 729,00 zł
  Brutto Wysyłka w 14-21 DNI
  na zamówienie
  Wysyłka w 14-21 DNI
  Dostawa za darmo
  Wyświetl koszt wysyłki

  Materac FLAMENCO HILDING

  Flamenco to materac zbudowany na bazie sprężyn Multipocket, które w porównaniu ze sprężynami kieszeniowymi wyróżniają się jedną istotną cechą – na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej, a każda sprężynka pracuje osobno, zapewniając większą elastyczność punktową. Sprężynki o różnej twardości tworzą 7 zróżnicowanych stref, które gwarantują poszczególnym partiom ciała doskonałe wsparcie. Flamenco to idealny materac dla par oraz par z dużą różnicą wagową.

  Dodatkową elastyczność i sprężystość zapewnia profilowana płyta lateksowa umieszczona po jednej stronie materaca oraz wysokoelastyczna pianka znajdująca się po stronie przeciwnej. Struktura lateksu i pianki ułatwia swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu materac oddycha i pozbywa się skutecznie nadmiaru wilgoci.

  Pianki:

  Pianka wysokoelastyczna HR

  Pianka wysokoelastyczna HR: w przypadku tej pianki kręgosłup zyskuje odpowiednie podparcie nawet w przypadku osób o większej wadze. Ta twardsza i sprężysta pianka dzięki swej budowie charakteryzuje się dużą odpornością na wygniatanie. 

  Sprężyny multipocet

  Sprężyny multipocket: to rozwiązanie w którym każda sprężynka pracuje osobno dzięki czemu materac oferuje więcej punktów podparcia na całej powieszchni materaca. Sprężyny multipocket tworzą 7 zróżnicowanych stref twardości, które reagują na ciężar poszczególnych partii ciała zapewniając optymalne podparcie każdej partii ciała. 

  Profilowany lateks

  Profiowany lateks: blat z antybakteryjnego i profilowanego lateksu, który nadaje optymalną sprężystość i charakteryzuje się bardzo dużą żywotnością. Dodatkowo profilowanie nadaje dodatkowy komfort snu poprzez masujące uczucie.

   

  Materac FLAMENCO HILDING

  Piktogramy: Dla par; Dla par o dużej różnicy wagowej; Dwie twardości; Dla osób z bólem kręgosłupa; Dla alergików; 7 stref twardości; Pralny w temp. 60; 15 lat gwarancji

  Pokrowiec VELVET HILDING

  POKROWIEC VELVET
  Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


  Pokrowiec Tencel HILDING

  POKROWIEC TENCEL
  Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


  Opis

  Gwarancja
  15 lat
  Wysokość
  23
  Rodzaj materaca
  Sprężynowy
  multipocket
  z lateksem
  Twardość
  Średni
  Status medyczny
  NIE
  Ocena 
  2022-01-25

  Polecam

  Świetny materac

   Napisz opinię

   Nowe konto