Materac SALSA HILDING

  Materac medyczny Salsa z pianką termoelastyczną producenta Hilding
  Medyczny

  Konfiguracja:

  Rozmiar
  Pokrowiec

  Materac SALSA HILDING

  1 579,00 zł
  Brutto Wysyłka w 14-21 DNI
  na zamówienie
  Wysyłka w 14-21 DNI
  Dostawa za darmo
  Wyświetl koszt wysyłki

  Materac SALSA HILDING

  Materac Salsa to doskonała propozycja dla par, szczególnie z dużą różnicą wzrostu i wagi. Wkład wypełniony pianką Flexifoam zapewnia optymalną sztywność, a 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje znakomite wsparcie kręgosłupa i idealny rozkład punktów nacisku ciała na powierzchnię materaca. Termoelastyczna pianka Visco, która tworzy wierzchnią warstwę wkładu zapewnia wyraźnie odczuwalny komfort, większą miękkość i wrażenie przyjemnego otulenia. Dodatkowo reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego kształtu, zmniejszając napięcie mięśni. Elastyczny materac dzięki opdowiedniemu profilowaniu posiada właściwości wentylacyjne co wpływa znacząco na jakość snu i dobre samopoczucie każdego dnia 

  Dzięki swoim właściwościom Salsa sprawdza się doskonale jako materac przeciwodleżynowy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskał status wyrobu medycznego.

  Pianki:

  Pianka Flexifoam

  Pianka Flexifoam: Pianka Flexifoam: niezwykle elastyczna pianka, która gwarantuje optymalną sztywność i zapewnia 7 zróżnicowanych stref twardości. Dzięki niej kręgosłup zyskuje stabilną podstawę a głowa, ramiona, pas, biodra i nogi są idealnie podparte.

  Pianka Termoelastyczna

  Pianka termoelastyczna VISCO: reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego kształtu zapewniając optymalny komfort.

  Materac SALSA HILDING

  Wysokość: ok. 21 cm (Velvet), ok. 21 cm (Tencel)

  Piktogramy: Wyrób medyczny; Dla par; Dla par o dużej różnicy wagowej; Dla osób z bólem kręgosłupa; Dla osób cięższych; Dla aktywnych; Dla alergików; Pianka Visco; 7 stref twardości; Do regulowanych stelaży; Pralny w temp. 60; 15 lat gwarancji

  Pokrowiec Tencel HILDING

  POKROWIEC TENCEL
  Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


  Pokrowiec VELVET HILDING

  POKROWIEC VELVET
  Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


  Opis

  Gwarancja
  15 lat
  Wysokość
  21
  Rodzaj materaca
  Piankowy
  z pianką termoelastyczną VISCO
  Twardość
  Twardy
  Średni
  Status medyczny
  TAK

  Specyficzne kody

  ean13
  5901595006970
  Ocena 
  2022-03-10

  Materac piankowy

  Fantanstyczny materac, aż chce się spać

   Ocena 
   2022-02-25

   Polecam

   Bardzo komfortowy materac, kupiłam i jestem zadowolona.

    Napisz opinię
    Medyczny

    Nowe konto