#Aktualności

Sofa z funkcją spania codziennego – Idealna opcja do kawalerki

Sofa z funkcją spania codziennego – Idealna opcja do kawalerki

Chyba każdy wie, że jeśli chodzi o komfort snu, nic nie może się równać ze spaniem na prawdziwym łóżku z materacem. Dysponując mniejszym mieszkaniem, jedno - lub dwupokojowym, często zdarzają się sytuacje, w których inwestor z bólem serca rezygnuje z prawdziwego materaca na rzecz sofy lub narożnika. Czy słusznie?

Sofa drewniana z wysuwanym spaniem, z materacem piankowym i pojemnikami na pościel

Nie trzeba rezygnować z komfortu materaca, kiedy nie mamy klasycznej sypialni. Są już na szczęście dostępne produkty, które łączą zalety sofy oraz łóżka z materacem. W trakcie dnia produkty takie służą do siedzenia i odpoczynku, podobnie - jak klasyczne meble salonowe. Można się nich położyć do tzw. szybkiej drzemki, ale także usiąść jak na sofie, z podpartymi plecami i relaksować się oglądaniem telewizji czy też czytaniem ulubionej książki.

Produktami, które można używać jako sofy z funkcją spania codziennego, są sofy drewniane ze specjalnym wysuwanym spaniem: DUO A, DUO B oraz DUO C.

Konstrukcja sof jest wykonana z bardzo wytrzymałego drewna bukowego. Do wyboru jest: kolor naturalny lub paleta innych kolorów, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Wszystkie elementy konstrukcji są dodatkowo pokryte lakierem bezbarwnym, który nadaje dodatkowo ogromną wytrzymałość mechaniczną na uderzenia, obicia i otarcia.

Największą zaletą tych modeli jest fakt, że po rozłożeniu systemu do spania otrzymujemy ogromną powierzchnię – aż 180x200 cm (dla porównania: w klasycznych wersalkach tapicerowanych jest to ok 110/115x200cm, a w kanapach max 140x200cm). Dodatkowo, sam materac jest bardzo komfortowy – wkład jest wykonany z pianki o wysokiej jakości, a pokrowce mają możliwość prania. Sofa jest wyposażona w dwie szuflady wysuwane, które mogą pomieścić np. pościel z poduszkami.

W jakich pomieszczeniach stosuje się sofy drewniane z funkcją spania codziennego? Oczywiście w salonach. Wybierając kolor konstrukcji drewnianej – indywidualnie dopasujemy łóżko do kolorów ścian, czy też podłogi. Produkt może być wykorzystywany nie tylko w salonach, ale także np. w pokoju dziecka czy też nastolatka. I już nie będzie problemu, gdzie położyć do spania kolegę / koleżankę, a może niespodziewanego gościa.

Opisywane modele sof znakomicie sprawdzają się również w pensjonatach i mieszkaniach na tzw. wynajem. Są to produkty wielofunkcyjne, i można z nich korzystać w dowolny sposób, wg własnych potrzeb.

Podsumowując: nie jesteśmy skazani wyłącznie na sofę, czy też narożnik, kiedy posiadamy małe mieszkanie. Warto zapoznać się z ofertą sof z funkcją spania codziennego. Przesypiamy praktycznie 1/3 czasu naszego życia. Niech ten czas - będzie czasem maksymalnego komfortu.

 • Łóżko rozkładane bukowe DUO A GABI MEBLE

  1 Opinie
  4 048,00 zł
 • Łóżko rozkładane bukowe DUO B GABI MEBLE

  1 Opinie
  4 125,00 zł
 • Łóżko rozkładane bukowe DUO C GABI MEBLE

  1 Opinie
  4 209,00 zł

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło