Materac FUNKY HILDING

Materac młodzieżowy z dwóch rodzajów pianek Funky Hilding

Konfiguracja:

Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

Materac FUNKY HILDING

869,00 zł
Brutto
Wysyłka w 21-30 DNI
Dostawa do domu (przelicz) Dostawa do domu (przelicz)

Materac FUNKY HILDING

Funky to rolowany materac dla nastolatków w wieku szkolnym. Dzięki odpowiedniej wysokości przystosowany jest do łóżek piętrowych i wysuwanych. Wkład wykonano z dwóch wysoce elastycznych pianek Flexifoam o różnej twardości. 

Dlatego jeśli chcesz zapewnić dziecku mocniejsze i nieco twardsze wsparcie, wystarczy odwrócić materac na drugą stronę. Odpowiednie cięcie i profilowanie pianek  gwarantuje bardzo dobrą wentylację, co wpływa pozytywnie na trwałość i zachowanie wszystkich cech użytkowych materaca.

materac średnio twardy

Materac FUNKY HILDING

Wkład: po jednej stronie twarda pianka Flexifoam o wys. 8 cm, po drugiej stronie bardziej miękka, profilowana pianka Flexifoam o wys. 5 cm

Piktogramy: Dla młodzieży; Do łóżek piętrowych/wysuwanych; Dwie twardości; Rolowany; Dla alergików; 7 stref; Do regulowanych stelaży; pralny w temp. 60; 5 lat gwarancji

Pokrowiec YOUNG HILDING

POKROWIEC YOUNG
Pokrowiec przeznaczony dla młodzieży w wieku szkolnym. Wysokiej jakości, solidny i trwały materiał o podwyższonej odporności na ścieranie gwarantuje zachowanie wszystkich cech przez cały okres użytkowania, a ciekawy motyw graficzny komponuje się doskonale z wystrojem sypialni każdego nastolatka. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


tabela twardości materaca

Opis

Gwarancja
5 lat
Wysokość
15
Rodzaj materaca
Piankowy
Twardość
Twardy
Średni
Status medyczny
NIE
Ocena 
Igor 2022-03-13

Materac piankowy

Świetny, polecam

Napisz opinię

Nowe konto

Masz konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło